روش اجرایی ارزیابی ریسک

دسته بندي : فنی و مهندسی » صنایع
عنوان مدرک: روش اجرایی ارزیابی ریسک

حوزه کاربرد: سیستم های مدیریت کیفیت، مهندسی صنایع، HSE

تعداد صفحات: 5 صفحه

روش اجرایی فوق با هدف تشریح نحوه شناسایی خطرات ایمنی و بهداشت شغلی، ارزیابی ریسک ها و اجرای اقدامات کنترلی مورد نیازبه منظور پیشگیری و کنترل حوادث و بیماری های ناشی از کار تدوین شده است. در روش اجرایی مذکور به نحوه شناسایی خطرات ایمنی و بهداشت شغلی، ارزیابی و تعیین سطح ریسک و اقدامات کنترلی می پردازد و با توجه به احتمال وقوع حوادث و پیامدهای ناشی از حوادث و فرم شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک (که در همین روش اجرایی نیز آورده شده است) به ارزیابی ریسک حوادث می پردازد.

روش اجرایی مذکور سابقه پیاده سازی و اجرا در چندین شرکت، سازمان و موسسه دارنده مدرک ISO 9001 و OHSAS 18001 و ISO 14001 را دارد و متن آن نیز منطبق با استاندارهای سیستم مدیریت کیفیت و ISO 9001 می باشد.

روش اجرایی فوق از حیث انعطاف پذیری و تطبیق با سازمانهای مختلف بسیار انعطاف پذیر و کامل است، به نحوی که قابلیت اجرا در سازمانهای با شرایط خاص و متفاوت را نیز دارا می باشد.

فایل های ارائه شده برای این دستورالعمل با فرمت Word و PDF در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در صورت خرید این دستورالعمل، علاوه بر دسترسی به لینک دانلود، فایل توسط ایمیل بصورت پیوست (Attachment) نیز برای شما ارسال خواهد شد.
دسته بندی: فنی و مهندسی » صنایع

تعداد مشاهده: 2114 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: Docx و PDF

تعداد صفحات: 5

حجم فایل:490 کیلوبایت

 قیمت: 1,800 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: