دستورالعمل حفاظت و ایمنی تامین، نصب و راه اندازی ماشین آلات

دسته بندي : فنی و مهندسی » صنایع
عنوان مدرک: دستورالعمل حفاظت و ایمنی تامین، نصب و راه اندازی ماشین آلات

حوزه کاربرد: سیستم های مدیریت کیفیت، مهندسی صنایع، HSE

تعداد صفحات: 7 صفحه

دستورالعمل فوق با هدف تأمین ایمنی در مراحل نصب و راه اندازی ماشین آلات حمل و نقل و جابجاکننده مواد و اشیا تدوین شده است. این دستورالعمل کلیه ماشین آلات حمل و نقل و جابجاکننده مواد و اشیا در سازمان ها را تحت پوشش قرار خواهد داد. در این دستورالعمل ضمن تعریف انواع وسایل حمل و نقل، به ارائه قوانین و استانداردهای بالابرها، جرثقیل های متحرک، جرثقیل های الکتریکی و زنجیری، لوازم بلندکردن بار (مانند زنجیرها، کابل های فلزی و ...) و نصب و راه اندازی ماشین آلات می پردازد و قوانین و استانداردهای لازم را برای تأمین، نصب و راه اندازی ماشین آلات مشخص می کند.

دستورالعمل مذکور سابقه پیاده سازی و اجرا در چندین شرکت، سازمان و موسسه دارنده مدرک ISO 9001 و OHSAS 18001 و ISO 14001 را دارد و متن آن نیز منطبق با استاندارهای سیستم مدیریت کیفیت و ISO 9001 می باشد.

دستورالعمل فوق از حیث انعطاف پذیری و تطبیق با سازمانهای مختلف بسیار انعطاف پذیر و کامل است، به نحوی که قابلیت اجرا در سازمانهای با شرایط خاص و متفاوت را نیز دارا می باشد.

فایل های ارائه شده برای این دستورالعمل با فرمت Word و PDF در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در صورت خرید این دستورالعمل، علاوه بر دسترسی به لینک دانلود، فایل توسط ایمیل بصورت پیوست (Attachment) نیز برای شما ارسال خواهد شد.
دسته بندی: فنی و مهندسی » صنایع

تعداد مشاهده: 1046 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: Docx و PDF

تعداد صفحات: 7

حجم فایل:399 کیلوبایت

 قیمت: 2,500 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل