پاورپوینت OHSAS 18001

دسته بندي : فنی و مهندسی » صنایع
عنوان : پاورپوینت OHSAS 18001

حوزه کاربرد: مهندسی صنایع، سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت ایمنی

تعداد اسلایدها: 23 اسلاید

سری ارزیابی ایمنی بهداشت شغلی (Occupational Health & Safety Assessment Series) استانداردی قابل امتیاز بندی و اخذ گواهینامه است.

در سال 1998 کمیته‌ای متشکل از موسسه استاندارد بریتانیا، شرکتهای اصلی گواهی دهنده انگلستان و سایر سازمانهای بین‌المی استاندارد تشکیل شد که هدف آن تهیه و تدوین استانداردی واحد بود.

OHSAS 18001 در پاسخ به نیاز سازمانها به یک استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی، که به وسیله آن بتوانند سیستم مدیریت خود را در زمینه‌های بهداشتی و ایمنی ارزیابی کنند تدوین شده است.

OHSAS به معنی سري ارزيابي ايمني و بهداشت حرفه اي مي باشد که شامل استانداردهای OHSAS18001 و OHSAS18002 بوده که نيازمنديهايي را براي سيستم مديريت ايمني و بهداشت حرفه اي مانند استاندارد هایی مشابهBS 8800 , ISA 2000 , AS4801 و ... بيان مي دارد تا سازمان را قادر سازد تمام ريسكهاي ايمني و سلامت حرفه اي خود را تحت كنترل در آورده و كارآئي آن را بهبود بخشد.

پاپورپوینت حاضر ضمن معرفی OHSAS، اهداف و مزایای به کارگیری آن، به تعریف اصطلاحات آن پرداخته و به الزامات قانونی و سایر الزامات آن، اهداف و برنامه ها، منابع، وظایف، مسئولیت، پاسخگویی و اختیار، مستند سازی، کنترل مدارک و ... نیز اشاراتی می کند.

فایل های ارائه شده برای این مجموعه با فرمت pptx در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در صورت خرید این پاورپوینت، علاوه بر دسترسی به لینک دانلود، فایل توسط ایمیل بصورت پیوست (Attachment) نیز برای شما ارسال خواهد شد.
دسته بندی: فنی و مهندسی » صنایع

تعداد مشاهده: 2081 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: pptx

تعداد صفحات: 23

حجم فایل:1,479 کیلوبایت

 قیمت: 1,500 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی:
    فایل دانلودی حاوی فرمت pptx می باشد